Towarzystwo Miłośników Miasta Żory

More maiorum - obyczajem przodków

O towarzystwie

Towarzystwo Miłośników Miasta Żory powstało jako stowarzyszenie kulturalno-oświatowe 21 lutego 1967 r. Początkowo przyjęło nazwę Towarzystwo Miłośników Regionu Żorskiego. Inicjatorem powstania i pierwszym prezesem był Zygmunt Laskowski.

Grzegorz Kisiel
ze Szkoły Podstawowej nr 4
Żorskim Omnibusem 2026

Konkurs jest dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Żory

Przewijanie do góry